.

NASI KLIENCI

Realizując naszą inwestycję –budowę domu mieszkalnego, korzystaliśmy z doradztwa finansowego Kancelarii Finansowej PARTNERZY Sp. z o.o. Po dokładnej i wnikliwej analizie naszych potrzeb, została przedstawiona nam najbardziej optymalna oferta finansowania naszej inwestycji. Kancelaria wykazała się dużym zaangażowaniem oraz znakomitą znajomością szerokiego rynku ofert kredytowych . Na podkreślenie zasługuje też fakt szybkiego przeprowadzenie w naszym imieniu, szeregu niezbędnych formalności. Czynniki te pozwoliły nam szybko i bezstresowo cieszyć się z realizacji naszych marzeń o własnym domu, za co serdecznie dziękujemy.

Kasia i Daniel Parobin

Chciałabym zachęcić Wszystkich zaineresowanych i niezdecydowanych, do korzystania z Kancelarii Finansowej Partnerzy. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która przebiegła sprawnie i zakończyła sie pełnym sukcesem, a mianowicie zakupem mojego M4. W sposób jaki zostałam obsłużona jako klient jest godny POLECENIA! Szybko, dokładnie z pełnym zaangażowaniem i całkowitym poświęceniem dla klienta. Wszystko zostało mi wyjaśnione w sposób jasny i zrozumiały.

Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Magdalena Flisiak-Mundzia

Z Kancelarią współpracowaliśmy dwukrotnie: raz przy poszukiwaniu korzystnej oferty wśród kredytów hipotecznych na budowę domu, kolejny raz po dwóch latach kiedy to zmieniły się warunki na rynku i chcieliśmy refinansować kredyt na lepszych warunkach.
Za każdym razem współpraca była czystą przyjemnością a doświadczenie, oddanie i kompetencje doradcy pozwoliły nam osiągnąć upragniony cel! Zaangażowanie oraz perfekcyjna wiedza merytoryczna była godna podziwu. Jest to osoba, na której można zawsze polegać w stu procentach. Szybkość działania, profesjonalizm, uczynność oraz rzetelność są podstawowymi atutami. Polecam korzystanie z usług Kancelarii każdemu, kto chce spełniać swoje marzenia!

Iwona i Jerzy RatkowscySkontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, chciałbyś o coś zapytać, masz wątpliwości, skontaktuj się z nami!

Email